Stypendia Pomostowe

Program Stypendiów Pomostowych jest jednym z największych pozarządowych programów stypendialnych w Polsce, w ramach którego studenci pochodzący ze wsi i małych miejscowości, z niezamożnych rodzin mogą otrzymać stypendium na I rok studiów oraz wsparcie finansowe w dalszych latach edukacji akademickiej. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu szerokiego grona Partnerów, w którego skład wchodzą: Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, Narodowy Bank Polski, Fundacja Wspomagania Wsi oraz koalicja pozarządowych organizacji lokalnych, wśród których od 2021 roku znalazła się również nasza Fundacja Banku Spółdzielczego w Lubaczowie. Realizatorem Programu jest Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości.


Fundacja Banku Spółdzielczego w Lubaczowie udziela rekomendacji 7 stypendystom, natomiast ostateczną decyzję o przyznaniu stypendiów podejmuje zarządca programu, czyli Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości.

Pliki do pobrania - edycja 2023/2024

Przyznano stypendia pomostowe

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy listę stypendystów, którzy otrzymali stypendia pomostowe na I rok nauki w roku akademickim 2022/2023, w ramach XXI edycji Programu Stypendiów Pomostowych.