Kolejne stypendia wręczone

Nasza Fundacja od wielu lat wspiera uzdolnioną młodzież z powiatu lubaczowskiego, przyznając stypendia w celu rozwoju ich talentów oraz promowania wartości edukacji w ramach realizowanego przez nas Programu Stypendialnego. Natomiast Program Stypendiów Pomostowych, który jest jednym z największych programów stypendialnych w Polsce, umożliwia studentom z niezamożnych rodzin otrzymanie wsparcia finansowego na I rok studiów oraz w dalszych latach nauki.

W piątek, 12 kwietnia, w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie wręczyliśmy bony stypendialne programu stypendialnego naszej Fundacji oraz certyfikaty Program Stypendiów Pomostowych.

Oto lista stypendystów Programu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2023/2024 (stypendia na I rok studiów – po 7 tys. zł każdy): Magdalena Huk, Kinga Folta, Paulina Załuska, Monika Pelikan, Karolina Burda, Natalia Maciołek, Jarosław Ważny i Adrian Powroźnik.

Stypendyści XII edycji Programu Stypendialnego naszej Fundacji w roku szkolnym 2023/2024:

– stypendium w wysokości 2.000 zł otrzymali: Dawid Bąk, Karolina Pacuła, Patrycja Krzyszkowska, Amelia Ważna, Łukasz Huk.

– stypendium w wysokości 1.000 zł otrzymali: Klaudia Furgała, Bartosz Hec, Gabriela Brzyska, Judyta Dyś, Wiktoria Szpindor.

– nagrodę w wysokości 500 zł otrzymali: Rafał Szynal i Julia Frankowska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ????

Galeria zdjęć.

Tags: No tags